P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://stylo-dom.pl/152-tapety-z-efektem-3D - Tapety ścienne z efektem 3D - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-04

Wybór odpowiedniej dla nas klamki do drzwi wejściowych, to istotny drobiazg, którego nie wolno lekceważyć. Zupełnie inaczej jest z tapetami, które są odpowiedzialne za nadanie wnętrzy odpowiedniego klimatu, stworzenie jego charakteru. Potencjalny klient sklepu, który oferuje właśnie klamki i tapety, będzie kierować się przy zakupach nie tylko przystępnością cenową, lecz także stylem wykonania (by produkty komponowały się estetycznie ze stylem wnętrza), starannością wykończenia, oraz wytrzymałością.

Fantastyczne klamki do drzwi wejściowych oraz szeroki wybór taper ściennych z efekterm 3D oraz tradycyjnych wzorów znajdziemy na przykład na stronie Stylo-dom.pl. Oferta jest rozbudowana – każdy, niezależnie, w jakim stylu wybrał drzwi, czy umeblował mieszkanie – będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego pod kątem swoich specyficznych potrzeb.

Sklep internetowy z tapetami i klamkami Stylo-dom.pl to miejsce w polskim internecie, które powinien odwiedzić każdy, kto akurat remontuje lub urządza mieszkanie, i komu zależy na szybkiej wysyłce zamówionych towarów, rozsądnych cenach oraz wzorowej obsłudze klienta.

http://stylo-dom.pl/152-tapety-z-efektem-3D - Tapety ścienne z efektem 3D


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

WUKO-TECH


Kraków, Zagorze 15

Otwórz wizytówkę >

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Otwórz wizytówkę >

Psycho-med


Warszawa, Trakt Brzeski 80

Otwórz wizytówkę >