Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Chośnica 1, 77-124 Chośnica

Tel: 604 419 278

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ogrzewanie kościołów drewnianych | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-02

Wiele kościołów w Polsce to bardzo duże budynki, posiadające wysokie sufity oraz otwartą przestrzeń. Oznacza to, że ogrzanie takich wnętrz stanowi prawdziwe wyzwanie. Tradycyjne grzejniki będą ogrzewać powietrze, sprawiając, że ciepło unosić się będzie pod sufit budynku, przed co zgromadzeni wierni i tak będą marznąć podczas mszy. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi przedsiębiorstwo Kamo, oferujące niezawodne i atrakcyjne cenowo ogrzewanie kościołów drewnianych oraz innych wnętrz.

Ciekawym rozwiązaniem są promienniki na podczerwień, wydzielające ciepło w sposób natychmiastowy, co jest bardzo wygodne. Dają one możliwość ogrzewania strefowego, ukierunkowanego, co oznacza, że jego posiadacze nie muszą ogrzewać całego budynku, a jedynie ławki, ołtarz lub też inne, wybrane przez nich elementy. Co równie istotne, tego typu promienniki mogą być montowane na bardzo dużych wysokościach - na sufitach oraz ścianach, dzięki czemu będą poza zasięgiem wzroku osób odwiedzających świątynię. Jest to więc rozwiązanie estetyczne i jednocześnie korzystne pod kątem finansowym.

Ogrzewanie kościołów drewnianych | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Apteka GEMINI


Gdańsk, Trzy Lipy 3

Otwórz wizytówkę >