AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://agtom.eu - Modele do sklejania drewniane - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-23

Jesteś mniej lub bardziej zaawansowanym modelarzem? Cieszy Cię każdy nowy zakup w postaci wysokiej jakości modelu, który w efekcie końcowym zawita na Twojej półce? Skorzystaj z okazji i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym Agtom. Praktycznie wszystkie obiekty, które istnieją na świecie można odwzorować za pomocą modeli, które składają się z pojedynczych elementów. Sklejając model można niewątpliwie odpocząć, skoncentrować się, wspomóc rozwój umiejętności manualnych czy po prostu poznać nowe pojazdy.

W asortymencie sklepu internetowego Agtom znajdują się produkty rozmaitych firm, które są dostępne w branży modelarskiej. Modele do sklejania drewniane czy plastikowe wymagają również użycia odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Po pierwsze ułatwiają one montaż produktu, a po drugie, są niezbędne do tego, by model wyglądał tak jak rzeczywisty obiekt. Pod adresem agtom.eu znajdziesz szeroki wachlarz produktów!

http://agtom.eu - Modele do sklejania drewniane


Użytkownik Egon napisał:
Modele do sklejania drewniane nabyłem w AGTOM, tu zwykle kupuję tego typu produkty bo cechuje je szczegółowość wykonania i duża trwałość.
Data: 2018-06-24 16:44:19
Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu:

toPROMO Advertising Group


Oświęcim, Jędrzeja Śniadeckiego 28/4

Otwórz wizytówkę >

Gomeo


Kraków, Nowosądecka 74

Otwórz wizytówkę >