BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl | Kurs na wózek widłowy poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-25

Studenci starszych roczników często mają sporo czasu i chętnie podjęliby pracę, ale oferuje im się wyłącznie wykładanie towaru na półki supermarketów. Jest to praca mało wymagająca, ale też najsłabiej płatna, mimo że praca nocna powinna być wynagradzana lepiej. Osoby takie mogłyby zarobić dużo więcej, gdyby posiadały jakieś szczególne umiejętności, na przykład potrafiły obsługiwać wózki widłowe.

Firma BHP-Komplex oferuje kurs na wózek widłowy w poznaniu każdemu, kto chciałby podnieść swoje kwalifikacje. Na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl dostępne są informacje na temat takich kursów. Szkolenia te pozwalają na zdobycie wiedzy dotyczącej przepisów BHP, obowiązków operatora, budowy i funkcjonowania sprzętu, jak również poruszania się wózkiem po terenie zakładu.

Istotny także jest fakt, że istnieje możliwość wnoszenia opłaty za kurs w systemie ratalnym, mimo że cena kursu jest i tak niewysoka.

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl | Kurs na wózek widłowy poznań


Użytkownik uresaror napisał:
Kurs na wózek widłowy w BHP-KOMPLEX okazał się być świetnie przygotowany, zarówno pod względem mertyortycznym, jak i praktycznym. Jak najbardziej szkolenie spełniło moje oczekiwania. :)
Data: 2020-05-21 12:45:05
Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >