Dorian podnośniki koszowe


al. Niepodległości 13, 02-653 Warszawa

Tel: 534 22 11 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podnośnik koszowy usługi | http://www.podnosniki-dorian.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-02-15

Rzetelna firma ze stolicy to doświadczony partner, jeżeli chodzi o wynajęcie podnośnika z koszem do różnego typu prac. Jest to możliwe w trybie 24/7, na miejscu będzie też operator z uprawnieniami, dzięki któremu praca przebiegnie szybko oraz bezpiecznie. Chodzi o wszelkie prace instalatorskie, montażowe, elewacyjne, reklamowe, filmowe itp. Zakres wykorzystania jest bardzo szeroki.

Inne atuty oferty to bardzo konkurencyjne warunki cenowe oraz zapewnienie o pełnej sprawności wypożyczanego sprzętu. Właściciel dba o niego i regularnie przeprowadza przeglądy, dzięki czemu podnośnik koszowy umożliwi wykonanie usługi bez żadnego problemu oraz bez opóźnień. Operator może też sterować koszem bezprzewodowo, będąc poza kabiną. Bardzo przyda się to w przypadku prac, gdzie wymagana jest bardzo duża precyzja.

Strona podnosniki-dorian.pl zawiera również opis techniczny wypożyczanego sprzętu, a chodzi m.in. o dopuszczalne obciążenie czy też o maksymalny wysięg. Jest nawet rysunek pokazujący wzajemną zależność.

Podnośnik koszowy usługi | http://www.podnosniki-dorian.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: