Dr Natura - Zdrowie z Naturą


Hoża 39, 00-681 Warszawa

Tel: +48 603 626 167

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Magnez naturalny • Dr Natura - Zdrowie z Naturą - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-05

Magnez to niezwykle istotny pierwiastek, wspomagający liczne procesy życiowe człowieka. Jego niedobór powoduje liczne skutki uboczne, w tym: osłabienie i permanentne zmęczenie, nagłe skurcze mięśni, łamliwość paznokci i włosów, zawroty i bóle głowy, problemy z koncentracją i inne. Jeśli której z tych objawów zauważasz u siebie, koniecznie skorzystaj z suplementacji. Śmiało możesz ją również stosować zapobiegawczo.

Zależy Ci na sprawdzonych suplementach zawierających magnez? Zajrzyj do renomowanego sklepu dr-natura.pl. Znajdziesz tam tylko jakościowe produkty zaufanych producentów.

Dostępny w ofercie sklepu dr-natura.pl magnez naturalny dostarcza odpowiednią ilość tego pierwiastka. Jednocześnie polecany produkt można zakupić w przystępnej cenie. Odwiedź stronę sklepu i zapoznaj się z bogactwem oferowanych suplementów diety.

Magnez naturalny • Dr Natura - Zdrowie z Naturą


Użytkownik oyopipr napisał:
Stawiam na produkty z zawarotością magnezu, ale tylko te o naturalnym pochodzeniu. Takie, jakie ma w swojej ofercie Dr Natura, gdyż mam pewność, że dzięki nim skutecznie uzupełnię niedobory tego pierwiastka.
Data: 2018-08-07 14:13:48
Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu: