DuoDenti


Mateckiego 4A, 60-689 Poznań

Tel: 695 214 166

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Implanty zębowe Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-05-24

Strata zęba nie musi już być w dzisiejszych czasach wielkim problemem, nawet gdy doświadcza jej osoba młoda, a brak dotyczy przedniego zęba. Zawsze bowiem można zdecydować się na doskonałe rozwiązanie, jakim są implanty zębowe. W Poznaniu oferuje je między innymi gabinet DuoDenti, który z wielką uwagą podchodzi do potrzeb swych pacjentów. Można więc mieć pewność, że każdy, kto zgłosi się do tego miejsca, wkrótce całkiem zapomni, że miał tego rodzaju problem.

Oczywiście na efekty leczenia trzeba jakiś czas poczekać, gdyż istotą zabiegu jest zrośnięcie się wszczepionego, tytanowego implantu z kością szczęki lub żuchwy, jednak pacjenci nie muszą się martwić, że w tym czasie będą musieli obyć się bez zęba. Lekarze proponują bowiem tymczasowe uzupełnienia, które pozwalają zachować komfort, poczucie pewności siebie oraz estetyczny wygląd.

Same implanty zaś zaspokajają wszelkie oczekiwania, jakie można mieć względem uzupełnień protetycznych. Nie tylko wyglądają bardzo naturalnie, jak prawdziwe zęby, ale też są bardzo trwałe. W wielu przypadkach nie ma konieczności ich wymiany przez całe życie.

Implanty zębowe Poznań


Użytkownik crazyostrich482 napisał:
Jak leczyć zęby to tylko w DuoDenti! Najlepsi specjaliści w dziedzinie stomatologii z jakimi miałam styczność, do tego wizyty przebiegają w miłej atmosferze. :)
Data: 2020-05-28 13:58:04
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >