Ebordi s.c.


Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Taśma dwustronna akrylowa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-02

Bogaty wybór nowoczesnych taśm klejących wielu typów to podstawowa oferta produktowa firmy EBORDI. Jedną z głównych specjalności tej poznańskiej firmy jest produkcja taśm akrylowych, przeznaczonych do przygotowywania oraz zabezpieczania przesyłek różnych typów. Asortyment firmy to m.in. tanie taśmy pakowe, jak również taśmy bardziej specjalistyczne, takie jak taśma dwustronna akrylowa, która znajduje szereg zastosowań  w branży poligraficznej i w reklamie. Są to także taśmy specjalnie wzmacniane włóknem szklanym, metalizowane, aluminiowe, ostrzegawcze z PCV i wiele innych.

Obok taśm klejących, firma EBORDI zajmuje się również produkcją opakowań kartonowych, klejów dla przemysłu opakowaniowego, folii bąbelkowej i folii stretch. W skład jej oferty produktowej wchodzą również wysokiej klasy uszczelki samoprzylepne oraz dyspensery do ręcznego lub automatycznego dozowania folii stretch z rolki.

Taśma dwustronna akrylowa


Użytkownik Arkadiusz Nowakowski napisał:
Dwustronna akrylowa taśma oferowana u producenta Ebordi jest bardzo wytrzymała i przydaje się w przemyśle wręcz doskonale.
Data: 2019-01-21 12:40:41
Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu:

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >