HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Wodzisławska 6a, 52-014 Wrocław

Tel: 697 336 697

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odżywki węglowodanowo białkowe dla biegaczy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-10-07

Blade Series Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. to sklep internetowy, w którym pomoc znajdą wszystkie osoby uprawiające sport. Przedsiębiorstwo jest producentem i sprzedawcą, który dostarcza na rynek skuteczne i bezpieczne dla zdrowia odżywki węglowodanowo-białkowe dla biegaczy. Są one przydatne przy budowie wytrzymałości i masy mięśniowej potrzebnej do pokonywania długich dystansów. Wyróżnia je szybkie wchłanianie. 

Oferowane gainery dostępne są w ośmiu różnych smakach: malinowym, czekoladowym, kremowym, kokosowym, truskawkowym, bananowym, waniliowym oraz o smaku białej czekolady. W katalogu znajdują się opakowania o różnych pojemnościach. 

Firma dystrybuuje również inne suplementy diety jak np. spalacze tkanki tłuszczowej, izolaty i koncentraty proteinowe, zestawy aminokwasów, kreatyny, witaminy i wiele innych. Osoby, które nie wiedzą, jakie odżywki będą przydatne przy ich treningu, mogą skontaktować się z obsługą. Fachowcy chętnie podpowiedzą, jakie artykuły wybrać oraz wskażą właściwe dawkowanie, które zapewni najlepsze efekty.

Odżywki węglowodanowo białkowe dla biegaczy


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Otwórz wizytówkę >