HIGHER - drabiny i rusztowania


Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów

Tel: 74 857 03 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rusztowanie krause - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-04-13

Pragnąc kupić porządne rusztowanie do profesjonalnych prac budowlanych, warto zwrócić uwagę na rusztowanie Krause, które z powodzeniem może być rozbudowane do roboczej wysokości około 14 metrów. Jest to rusztowanie jezdne, które można przestawiać po równej powierzchni bez konieczności rozmontowania. A nawet gdyby trzeba było je rozebrać, to ponowny montaż nie nastręcza żadnych trudności czy użycia specjalnych narzędzi, gdyż to rusztowanie ma specjalne zaciskowe połączenia. 

Odwiedź stronę sklep.drabiny.info, a przekonasz się, że warto je nabyć, gdyż dzięki temu zabezpiecza się pracujących na wysokościach ludzi. Ryflowane stopnie i podesty pokryte są specjalną żywicą fenolową o działaniu antypoślizgowym. Są to rusztowania certyfikowane z pełną dokumentacją techniczną i instrukcją użytkowania, zgodne ze wszelkimi normami bezpieczeństwa. Dostępne wysokości robocze to 3 do 14, 3 metrów, a wymiar platformy roboczej to 2 x 0,6 metra.

Rusztowanie krause


Użytkownik Tonos napisał:
Rusztowanie krause zakupione w firmie HIGHER sprawdza się rewelacyjnie. To sprawdzona firma, która cieszy się moim zaufaniem.
Data: 2018-06-04 09:26:10
Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Otwórz wizytówkę >