Jasna Psychoterapia


Aleje Jerozolimskie 99, 02-001 Warszawa

Tel: 538458111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Terapia grupowa dorośli warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-06

Centrum terapii z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 99/19 proponuje udział w odpłatnych spotkaniach ze specjalistami pomagającymi zarówno w diagnostyce, jak i przepracowaniu rozmaitych problemów, takich jak traumy, lęki czy też rozmaite kompleksy. Na sesję z terapeutą oraz psychoterapeutą mogą umówić się osoby w każdym wieku, także dzieci.

W ramach prowadzonej działalności centrum organizuje terapię grupową dla dorosłych z Warszawy i okolic, prowadzoną stacjonarnie. Pacjenci spoza  terenu stolicy mogą również z niej skorzystać, rezerwując termin spotkania online, podczas którego sesja odbywa się za pośrednictwem wskazanego komunikatora internetowego.

Przed pierwszą rozmową z terapeutą kadra centrum zaleca zapoznanie się z wpisami na blogu, dostępnymi na stronie jasnapsychoterapia.pl. Można tam znaleźć informacje, które pomogą rozpocząć terapię bez niepotrzebnego stresu. Artykuły przedstawiają między innymi, jak przebiega takie spotkanie i jakich pytań uczestnik może się spodziewać. 

Terapia grupowa dorośli warszawa


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: