Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych


Zakrzewo 57, 87-220 Radzyń Chełmiński

Tel: 566 - 886 - 303

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odlewanie z mosiądzu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-05-11

Przedsiębiorstwo Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie odlewnictwa może zapewnić osobom korzystającym z usług firmy jakościowo wykonane odlewy z aluminium i mosiądzu. Za sukces produkcyjny przedsiębiorstwa odpowiadają przede wszystkim fachowi pracownicy i sprzęt, którego działanie opiera się na najnowszych technologiach. Ponadto firma dba o to, by do wykonywania odlewów wykorzystywane były stopy najwyższej jakości.

W firmie stosowane są dwie metody produkcji odlewów: piaskowa i kokilowa. Specjaliści odlewni służą swoim klientom fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej metody, a także w samodzielnym wykonaniu form odlewniczych. Jeśli szukasz przedsiębiorstwa wykonującego odlewanie z mosiądzu, możesz liczyć na to, że współpraca z polecaną firmą będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Ten wybór Cię zadowoli!

Odlewanie z mosiądzu


Użytkownik silverpanda336 napisał:
Ta odlewnia metali kolorowych stawia na jakość swoich usług. Profesjonalizm idący w parze z doświadczeniem - tak można ich w skrócie podsumować. :)
Data: 2021-02-03 12:10:04
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Otwórz wizytówkę >