Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński


Tadeusza Kościuszki 101, 16-400 Suwałki

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://key.suwalki.pl/ - Piece co suwałki - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-11-04

Budując nowy dom, czy remontując starszy, w którym ogrzewanie już niedomaga, konieczny jest wybór odpowiedniego źródła ciepła. Praktycznie nie można już nabyć zwykłego pieca węglowego, gdyż wprowadzono pewne ograniczenia dotyczące emisji szkodliwych substancji powstających przy zwykłym spalaniu tego opału do atmosfery. Jeżeli klient decyduje się na kocioł na paliwo stałe, musi to być produkt 5 klasy najlepiej z Ecodesign. Takie piece C.O. w Suwałkach można kupić na przykład w hurtowni Key, która współpracuje z najlepszymi producentami kotłów. Ich produkty są wysoko cenione nie tylko przez polskich, ale także zagranicznych klientów za wysoką jakość i spełnianie wymogów ustaw antysmogowych.

Nie oznacza to, że firma ta nie ma w ofercie kotłów spalających gaz czy olej opałowy. Można tu bowiem znaleźć urządzenia takich producentów jak:

  • Vaillant,
  • Viessmann,
  • Ulrich,
  • Buderus,
  • De Dietrich,
  • Junkers

i kilku innych. Są to kotły o wysokiej sprawności, także kondensacyjne, które z pewnością spełnią oczekiwania nabywców. Nie wymagają one żadnych zabiegów czy czyszczenia, poza okresowymi przeglądami. 

https://key.suwalki.pl/ - Piece co suwałki


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Marine Outlet


Augustów, Rajgrodzka 115

Otwórz wizytówkę >