Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa

Tel: 22 841 06 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Macromedica Centrum Medyczne w Warszawie - http://macromedica.pl/dermatolog-warszawa/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-16

Istnieje przekonanie, że trądzik jest problemem z którym zazwyczaj borykają się nastolatkowie – nic bardziej mylnego! Coraz więcej osób dorosłych, w tym najczęściej dojrzałe kobiety borykające się z zaburzeniami hormonalnymi ma problem z pojawiającym się trądzikiem, trudnym do usunięcia. W celu skutecznego leczenia trądziku w Warszawie warto udać się do specjalisty w zakresie dermatologii, który przyjmuje swoich pacjentów w Centrum Medycznym Macromedica.

Jako jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych w Polsce może poszczycić się szeregiem wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, a także sprzętem najwyżej klasy ułatwiającym diagnozowanie oraz podejmowanie odpowiedniego leczenia. Dodatkowym atutem macromedica.pl jest fakt, że placówka medyczna oferuje szybkie terminy wizyt, dzięki czemu nie ma konieczności czekania w długich kolejkach.

Macromedica Centrum Medyczne w Warszawie - http://macromedica.pl/dermatolog-warszawa/


Użytkownik nendisti napisał:
Wydaje mi się, że warto udać się do lekarza, który zdiagnozuje i wdroży skuteczne leczenie trądziku. Z pewnością nie warto zwlekać z wizytą i wybrać się do specjalisty jak najszybciej.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu: