"MEDAMI" Teresa Derebecka


Starowiejska 45, 81-363 Gdynia

Tel: 515 151 993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usługi pielęgniarskie gdynia | "MEDAMI" Teresa Derebecka - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-02

Nasze społeczeństwo jest coraz starsze, więc coraz więcej ludzi jest zainteresowanych kompleksową opieką medyczną, także w domu pacjenta. Jeśli szukasz kogoś, kto świadczy kompleksowe usługi pielęgniarskie, to w Gdyni ma swoją siedzibę Medami. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie fachową pomoc w zakresie usług pielęgniarskich, porad lekarskich, jak i porad w zakresie trudno gojących się ran.

Poza tym poradnia prowadzi też wiele kampanii, które mają na celu edukować nasze społeczeństwo, które wciąż za małą wagę przywiązuje, choćby do badań profilaktycznych. Przy organizacji tych kampanii, czy też spotkań edukacyjnych, gdyńskie centrum współpracuje z wieloma instytucjami pozarządowymi.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy warto skorzystać z usług pielęgniarskich, świadczonych przez rekomendowane centrum, wejdź na firmową stronę i poczytaj opinie pacjentów i ich rodzin. Możesz też wysłać zapytanie online, a na pewno pracownik centrum się do Ciebie odezwie i udzieli szczegółowych informacji.

Usługi pielęgniarskie gdynia | "MEDAMI" Teresa Derebecka


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

DOWAN Sp. z o.o.


Gdańsk, Al. Grunwaldzka 220

Otwórz wizytówkę >

STRbudownictwo


Gdańsk, Bażantowa 7

Otwórz wizytówkę >