Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Konwaliowa 12, 87--12 Osiek Nad Wisłą

Tel: +48 (56) 656-60-90

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lektor do filmu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-15

Każdy, kto zajmuje się tworzeniem reklam, wie dobrze, że zatrzymania odbiorcy przy ekranie telewizora jest trudnym zadaniem. Jednym ze sposobów jest przemyślana fabuła reklamy, humor, interesujące tło czy zatrudnienie znanego aktora lub muzyka do promocji. Natomiast niektórzy marketingowcy kierują się w stronę tworzenia filmu produktowego, który nie tylko pokaże dany produkt, ale zarazem dokładnie opisze jego zalety czy przedstawi instrukcję obsługi.

Tego typu produkcje wymagają dobrego narratora, a znalezienie profesjonalnego lektora przygotowanego do nagrywania filmu produktowego nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też warto zainteresować się ofertą studia lektoring.pl, które posiada rozbudowaną bazę głosów lektorskich męskich i damskich. Wybór jest na tyle duży, że większość klientów powinna znaleźć odpowiedniego lektora do swojego filmu.

Lektor do filmu


Użytkownik goldenlion436 napisał:
Współpraca z tym studiem lektorskim była bardzo udana, dzięki nim znaleźliśmy odpowiedni "głos" do naszego filmu reklamowego. Profesjonalizm w pełnym wydaniu. ;)
Data: 2020-05-28 13:35:50
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

podlogibydgoszcz.pl


Bydgoszcz, Fordońska 40

Otwórz wizytówkę >

Autokasacja U Jacka


Toruń, Żółkiewskiego 30B

Otwórz wizytówkę >

SEDYMENT


Ciechocin, Elgiszewo k/Torunia 1

Otwórz wizytówkę >