Proluk Łukasz Lampowski


Karola Szajnochy 9a, 85-738 Bydgoszcz

Tel: 508 793 837

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Polerka rotacyjna - Proluk Łukasz Lampowski - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-08-22

Aby zapewnić wymaganą gładkość obrabianej powierzchni, warto zastosować odpowiednie narzędzia szlifujące. Papier ścierny nie jest efektywny, dlatego z pewnością przyda się wtedy polerka rotacyjna. Asortyment tego typu można zamówić na stronie internetowej proluk.com.pl.

Polerka, wykorzystując siłę rotacji, świetnie sprawdza się nawet na niepłaskich powierzchniach, docierając w każde miejsce wymagające obróbki. Jest także o wiele bardziej delikatna, niż wspomniany papier ścierny, dzięki czemu nie pozostawia na płaszczyźnie nieestetycznych wgłębień, które mogą później być trudne w usunięciu. 

Użycie takiego sprzętu jest niezbędne, gdy trzeba przygotować powierzchnię do dalszych prac, jak malowanie farbą lub też pokrycie lakierobejcą czy innym rodzajem podkładu. Dokładnie wyszlifowana powierzchnia zapewnia lepszy efekt oraz sprawia, że do jej pokrycia wymagana jest mniejsza ilość produktu kryjącego. 

Polerka to urządzenie dedykowane nie tylko specjalistom. Znajdzie także swoje miejsce w skrzynce narzędziowej amatorów, którzy chcieliby nadać nowe życie starym przedmiotom w swoim otoczeniu.

Polerka rotacyjna - Proluk Łukasz Lampowski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

podlogibydgoszcz.pl


Bydgoszcz, Fordońska 40

Otwórz wizytówkę >