Roteco Wykładziny Obiektowe


Ordona 2a, 01-237 Warszawa

Tel: 61 652 27 68

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wykładziny w Poznaniu • http://www.wykladziny.net/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-12

Wykładziny to praktyczne rozwiązanie dla wielu przestrzeni. Wykładziny dywanowe szczególnie dobrze sprawdzają się w biurach, hotelach, restauracjach, a nawet domach prywatnych. Z kolei wykładziny PCV znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, przez które przemieszcza się dużo ludzi. Dlatego z chęcią zakłada je się w szpitalach, przychodniach szkołach itp.

By jednak wykładziny mogły skutecznie spełniać swoje zadanie, powinny być wykonane z jakościowych materiałów. Takie znaleźć można w ofercie firmy Roteco. Sklep dokłada wszelkich starań, by w jego asortymencie dostępne były wyłącznie wykładziny o wysokim standardzie.

Firma Roteco dystrybuuje wykładziny n.in. na terenie Poznania i okolic. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie sklepu, odwiedź stronę wykladziny.net. Roteco prowadzi sprzedaż wyjątkowo jakościowych wykładzin w atrakcyjnych cenach.

Wykładziny w Poznaniu • http://www.wykladziny.net/


Użytkownik cootatcec napisał:
Wykładziny od Roteco to synonim funkcjonalności i solidności. Mamy u siebie na obiekcie ich produkty, które spełniają nasze wymagania. Warto postawić na jakość!
Data: 2019-04-15 15:40:59
Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu: