Salon Jubilerski Virago


Krzywoustego 17, 70-252 Szczecin

Tel: (91) 488 26 72

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pierścionki zaręczynowe z szafirem - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-20

Biżuteria odpowiednia z punktu widzenia zaręczyn to oczywiście pierścionki. To za ich pomocą panowie proszą panie o rękę, więc muszą one prezentować się doskonale. Umożliwia to oferta Virago, która to firma jubilerska prowadzi ceniony salon w Szczecinie. Jednocześnie poleca produkty złotnicze klientom z całej Polski, prowadząc sprzedaż online. Okazuje się, że spore grono narzeczonych decyduje się na to, by idealny pierścionek zamówić właśnie tą drogą. Ich klasa i styl nie budzą żadnych dyskusji.

Na pewno świetną wiadomością jest również to, że za oferowane ozdoby nie trzeba zapłacić dużych pieniędzy. Pierścionki zaręczynowe z szafirem to doskonały sposób na to, aby zrobić duże wrażenie na kobietach. Ten kamień wygląda naprawdę pięknie i stanowi ciekawą alternatywę dla jakże często spotykanych cyrkonii czy brylantów. Warto postawić na taką odmianę i zamówić wspaniały model właśnie w tym sklepie.

Pierścionki zaręczynowe z szafirem


Użytkownik Miłosz Szczepański napisał:
Dla mojej wybranki serca zakupiłem właśnie w Virago pierścionek zaręczynowy. Była wniebowzięta jak go zobaczyła, bo strasznie lubi szafiry.
Data: 2018-03-23 11:01:30
Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Kapitan Cook


Luboń, Rejtana 12A

Otwórz wizytówkę >