Firma Usługowa „SASIN”


Chopina 24, 05-822 Milanówek

Tel: (22) 755-87-83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Gabaryty transport - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-12-02

W branży przewozowej działa wiele firm zajmujących się spedycją i przewozem najróżniejszych towarów. Kiedy jednak w grę wchodzi duży ładunek przekraczający dopuszczone prawem gabaryty, jego transport nie jest już tak łatwy i trzeba się zwrócić po pomoc do wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmy. Na przykład na stronie transportponadgabarytowy.com dostępne są informacje na temat przedsiębiorstwa z Warszawy, które od lat świadczy usługi w tym zakresie. Specjalizuje się ono w przewozie różnego rodzaju maszyn, a także jachtów, dużych konstrukcji itp.

Przewóz tak potężnych ładunków wymaga nie tylko odpowiedniej floty pojazdów, ale także doskonale wykwalifikowanej kadry z dużą wiedzą fachową, umiejętnością planowania i bogatym doświadczeniem. Firma z podanej strony dysponuje taką właśnie załogą, świadczącą satysfakcjonujące klientów usługi na wysokim poziomie. Wśród nich można między innymi wymienić:

  • transport maszyn rolniczych i budowlanych,
  • przewóz ładunków o dużym ciężarze,
  • przewóz ładunków wymagających,
  • organizacja zezwoleń na transport,
  • profesjonalny pilotaż,
  • załadunek i rozładunek.
Gabaryty transport


Użytkownik crazycat660 napisał:
Ta firma to fachowcy od transportów gabarytów. Jesteśmy zachwyceni, że mamy możliwość współpracy z takimi profesjonalistami. :)
Data: 2020-06-08 14:36:14
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: