SOLID ROCK


Rudna Droga 132, 05-640 Mogielnica

Tel: 725234725

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Parapety granitowe warszawa - SOLID ROCK - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-23

Eleganckie i estetyczne wykończenie domu to z pewnością marzenie wielu osób. Podczas remontu należy zwracać na każde, nawet najmniejsze detale, mogące mieć duży wpływ na odbiór danego wnętrza. Nie bez znaczenia jest też wybór parapetów, które różnią się od siebie kolorami, wielkościami oraz materiałami użytymi podczas produkcji. Dużym uznaniem cieszą się parapety granitowe w Warszawie, których sprzedażą zajmuje się firma Solid Rock. Jest to propozycja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, poszukującym estetycznych i trwałych rozwiązań na lata.

Odpowiednio oczyszczony granit nie będzie sprawiał żadnych problemów w dalszej pielęgnacji. Do usunięcia ewentualnych zabrudzeń wystarczy bowiem użyć wilgotnej ściereczki, a wszystko to bez konieczności używania chemicznych detergentów. Parapety wykonane z tego surowca dostępne są w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu jest w czym wybierać. Sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno tym nowoczesnym, jak i nieco bardziej klasycznym.

Parapety granitowe warszawa - SOLID ROCK


Użytkownik masurs napisał:
SOLID ROCK to przede wszystkim najwyższa jakość parapetów czy schodów z granitu. Mam u siebie w domu schody ich autorstwa i nie dość, że świetnie wyglądają to jeszcze są na tyle solidne, że posłużą nam przez długie lata. :)
Data: 2019-04-30 14:33:58
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: