Studio Druk


Witosa 10, 64-920 Piła

Tel: 502-481-176

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Potykacz PCV - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-29

Oferta akcesoriów reklamowych od KM Studio była i nadal jest szeroka. Dzięki niej konsumenci mają możliwość wybrania dokładnie takiego rozwiązania, które wpisuje się w ich indywidualne potrzeby związane z planowaną lub już prowadzoną kampanią. Należy w niej uwzględniać nie tylko szeroko pojętą reklamę elektroniczną, ale także jej tradycyjne formy. Okazuje się, że w przypadku niektórych firm dają one zdecydowanie lepsze efekty.

Zamówić można chociażby efektowny potykacz z PCV. Jest on solidny i rzuca się w oczy, ponieważ rekomendowana agencja posiada odpowiednie techniczne zaplecze. Dzięki niemu jest w stanie przygotować materiały o żywym wyglądzie – pozwalają na to zaawansowane postacie druku cyfrowego. W rezultacie każdy z klientów dostaje w swoje ręce taki materiał promocyjny, który odpowiada założeniom działań marketingowych.

Potykacz PCV


Użytkownik Olaf Zając napisał:
Potykacz w wersji PCV oferowany przez firmę Studio Druk i który jest umiejscowiony przy moim salonie weterynaryjnym bardzo "rzuca" się w oczy potencjalnym klientom.
Data: 2019-02-06 10:22:17
Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >