Używane Kompresory


Drogowców 7, 39-200 Dębica

Tel: 883 252 909

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprężarka alup - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-01

Firma zajmuje się sprzedażą używanych kompresorów oraz innych urządzeń. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować artykuły najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach. Warto podkreślić, że maszyny zostały odnowione i przetestowane przez wykwalifikowanych fachowców, więc są w bardzo dobrym stanie technicznym.

W asortymencie znajduje się między innymi sprężarka Alup. Urządzenie wyróżnia się wysokim poziomem szczelności, mocnym silnikiem, dzięki któremu może pracować bez przerwy, siedem dni w tygodniu. Obsługa sprzętu jest prosta. Maszynę można bez problemu dostosować do indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa. Sprężarka śrubowa sprawdzi się w sektorze chemicznym, medycznym oraz farmaceutycznym.

Szczegółowe informacje na temat parametrów artykułów znajdują się na stronie internetowej uzywane-kompresory.pl. Dodatkowe pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Sprężarka alup


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Abikon Producent


Jedlicze, Mickiewicza 15

Otwórz wizytówkę >